Britai pasaulio čempionate Vilniuje iškovojo pirmąją pergalę

1. Lenkija 1 1 0 0 0 7:0 3

BNS ir lrytas.lt inf.

Apr 21, 2014, 6:21 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 12:45 PM

Pergalę pirmosiose antrojo turo rungtynėse iškovojo Didžiosios Britanijos ledo ritulininkai, kurie prieš metus kovojo I diviziono aukštesnėje A grupėje. Pirmadienį britai 4:1 (0:0, 2:0, 2:1) nugalėjo antrąją nesėkmę patyrusią Rumunijos ekipą ir su 3 taškais pavijo lyderius.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Benjaminas Daviesas (32:45), Jonathanas Phillipsas (34:35), Colinas Shieldas (45:47) ir Markas Garside'as (59:34), o garbės įvartį į britų vartus įmušė Otto Biro (59:16).

Antrajame dienos susitikime žaidžia Olandijos ir Kroatijos komandos, o antrąjį turą užbaigs Lietuvos ir Lenkijos rinktinių rungtynės.

I diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

2. Kroatija 1 1 0 0 0 4:0 3

2. Lietuva 1 1 0 0 0 4:0 3

4. Didžioji Britanija 2 1 0 0 1 4:5 3

4. Olandija 1 0 0 0 1 0:4 0

6. Rumunija 2 0 0 0 2 1:11 0

Pirmąją vietą turnyre užėmusi komanda iškovos kelialapį į I diviziono A grupę, o paskutine likusi ekipa iškris į II divizioną.