Kanadiečius nugalėję suomiai - pasaulio čempionato pusfinalyje

Minske (Baltarusija) vykstančio pasaulio ledo ritulio čempionato pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse ketvirtadienį Čekijos rinktinė 4:3 (1:1, 3:0, 0:2) įveikė JAV komandą ir iškopė į pusfinalį.

ELTA ir lrytas.lt inf.

May 22, 2014, 8:34 PM, atnaujinta Feb 13, 2018, 3:19 PM

Čekai po dviejų kėlinių pirmavo 4:1, tačiau amerikiečiams trečiajame kėlinyje pavyko sumažinti atsilikimą iki minimumo.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Tomašas Rolinekas (10), Tomašas Hertlas (27), Romanas Červenka (29) ir Ondrejus Nemecas (37).

JAV ekipoje pasižymėjo Tyleris Johnsonas 59, 60) ir Brockas Nelsonas (7).

Čekai pusfinalyje žais su Suomijos ledo ritulininkais.

Sočio olimpinių žaidynių bronzos medalių laimėtoja Suomijos rinktinė 3:2 (1:0, 0:2, 2:0) įveikė olimpinę čempionę Kanados komandą.

Pergalingą įvartį 57-ąją min. įmušė Iiro Pakarinenas.

Be pralaimėjimų žengianti Rusijos rinktinė 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) nugalėjo Prancūzijos ledo ritulininkus.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Jevgenijus Malkinas, Artiomas Anisimovas ir Aleksandras Kutuzovas.

Rusai pusfinalyje susitiks su Švedijos rinktine.

Olimpinė vicečempionė Švedijos rinktinė 3:2 (1:0, 1:2, 1:0) įveikė pirmenybių šeimininkus Baltarusijos ledo ritulininkus.

Pergalingą įvartį 54-ąją min. įmušė Mattias Ekholmas.