Ieties metikei I.Jakubaitytei iki normatyvo pritrūko 9 cm

38-erių sportininkei iki Europos čempionato normatyvo pritrūko vos 9 cm.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Jun 1, 2014, 6:50 PM, atnaujinta Feb 13, 2018, 7:20 AM

Londono olimpinėse žaidynėse 18-ąją vietą užėmusi I.Jakubaitytė LLAF taurės varžybų nugalėtoja tapo devintą kartą.

Traumą besigydanti šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė LLAF taurės varžybas praleido, o šią rungtį laimėjo kaunietė Gintarė Nesteckytė (1 m 80 cm). Antrąją vietą užėmė į sportą grįžusi daugiakovininkė Viktorija Žemaitytė-Valiukevičienė (1 m 75 cm).

Vyrų šuolių į aukštį varžybose triumfavo Raivydas Stanys, peršokęs į 2 m 15 cm aukštį iškeltą kartelę.

Sekmadienį vykusių varžybų nugalėtojai.

200 m: Rytis Sakalauskas (Kaunas) 21,53 sek. ir Lina Grinčikaitė (Klaipėda) 24,00;

800 m: Petras Gliebus (Vilnius) 1.50,98 ir Eglė Balčiūnaitė (Šiauliai) 2.09,86;

3000 m: Simas Bertašius (Vilnius, Raseiniai) 8.24,36 ir Vaida Žūsinaitė (Vilnius, Alytus) 9.32,98;

3000 m kliūtinis bėgimas: Justinas Beržanskis (Šiauliai) 8.44,56 ir Gintarė Akelaitytė (Marijampolė) 13.23,19;

400 m barjerinis bėgimas: Janis Baltušis (Latvija) 52,50 ir Irma Mačiukaitė (Pasvalys) 1.00,91;

aukštis: Raivydas Stanys (Kaunas) 2,15 m ir Gintarė Nesteckytė (Kaunas) 1,80;

trišuolis: Marius Vadeikis (Kaunas) 15,54 m ir Jolanta Verseckaitė (Vilnius) 13,54 m;

kūjis: Tomas Juknevičius (Panevėžys) 59,50 m ir Sandra Mišeikytė (Klaipėda) 46,59 m;

ietis: Edis Matusevičius (Vilnius) 69,69 m ir Indrė Jakubaitytė (Kaunas) 57,31 m;

dešimtkovė: Egidijus Zaniauskas (Klaipėda) 6790 tšk.;

septynkovė: Evelina Auželytė (Kaunas) 4647 tšk.;

4x100 m: Lietuva (Ugnius Savickas, Rytis Sakalauskas, Kostas Skrabulis, Laurynas Gendvilas) 41,19 sek. ir Kaunas (Audra Čekanauskienė, Raimonda Meidutė, Asta Vilimaitė, Inga Garbašauskaitė) 51,00.