Paplūdimio tinklininkės anksti baigė Europos čempionatą

Ketvirtadienį Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė baigė savo pasirodymą Europos paplūdimio tinklinio čempionate Kaljaryje.

Lietuvos tinklininkės bendroje įskaitoje pasidalino 25-32 vietas.<br>J.Stacevičiaus nuotr.

Jun 5, 2014, 1:36 PM, atnaujinta Feb 13, 2018, 3:57 AM

Lietuvės (25 reitingas) lemiamame mače dėl 3 vietos grupėje ir patekimo į tolesnį etapą per 33 min. 0:2 (15:21, 15:21) pralaimėjo čekėms Martinai Bonnerovai ir Barborai Hermannovai (24 reitingas).

M. Povilaitytė ir I. Dumbauskaitė užėmė grupėje ketvirtą vietą ir į atkrintamąsias varžybas nepateko. Pirmame mače lietuvės 0:2 (14:21, 19:21) nusileido slovakėms Natalijai Duboncovai ir Dominikai Nestercovai (8 reitingas), antrajame – 0:2 (13:21, 16:21) šveicarėms Joanai Heidrich ir Nadinei Zumkehr (9 reitingas).

Lietuvos tinklininkės bendroje įskaitoje pasidalino 25-32 vietas, pelnė po 75 pasaulio reitingo taškus bei 500 eurų.