NHL finale „Kings“ vėl laimėjo po pratęsimo

Antrosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų finalo rungtynėse „Los Angeles Kings“ klubas šeštadienį namuose daugiau nei 18 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po dviejų pratęsimų 5:4 (0:2, 2:2, 2:0, 0:0, 1:0) įveikė Rytų konferencijos nugalėtojus „New York Rangers“ ledo ritulininkus.

BNS ir lrytas.lt inf.

Jun 8, 2014, 10:14 AM, atnaujinta Feb 13, 2018, 2:02 AM

Dabar „Kings“ serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0.

Pirmąjį mačą savo arenoje Los Andželo ekipa laimėjo po pratęsimo 3:2 (1:2, 1:0, 0:0, 1:0).

Šeštadienio rungtynėse įvarčiais prie pergalės prisidėjo Jarretas Stollas (21:46), Willie Mitchellas (34:39), Dwightas Kingas (41:58), Marianas Gaborikas (47:36) bei Dustinas Brownas (90:26).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Ryanas McDonaghas (10:48), Matsas Zuccarello (18:46; 1 rezultatyvus perdavimas), Martinas St. Louisas (31:24) bei Derickas Brassardas (34:50).

Los Andželo komandos vartininkas Jonathanas Quickas atrėmė 34, o „Rangers“ vartininkas Henrikas Lundqvistas – 39 varžovų metimų.

„Kings“ ledo ritulininkai Stenlio taurės savininkais buvo vienintelį kartą 2012 metais.

„Rangers“ ekipa prizo savininke buvo keturis (1928, 1933, 1940 ir 1994 metais) kartus.

Trečiosios bei ketvirtosios Stenlio taurės turnyro finalo rungtynes Niujorke bus žaidžiamos pirmadienį ir trečiadienį.