J. Kinderis ir L. Asadauskaitė JAV iškovojo bronzą

Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės finaliniame etape JAV Laura Asadauskaitė ir Justinas Kinderis mišrios estafetės rungtyje iškovojo bronzą (1424 tšk.).

2014-06-09 10:43, atnaujinta 2018-02-13 01:27

Pirmąją vietą iškovojo rusai Jekaterina Churaškina ir Aleksandras Lesunas (1456 tšk.).

Antri liko kinai Qian Chen ir Jianli Guo (1446 tšk.).

Lietuviai kombinuotą bėgimo ir šaudymo rungtį pradėjo tik dešimti, atsilikdami nuo lyderių rusų 1 min. 5 sek.

Laura ir Justinas fechtavimo varžybose buvo penkti, plaukimo - septinti, jojimo - dvylikti, o kombinuotoje rungtyje - pirmi.

Mišrių komandų estafetės varžybose dalyvavo 12 komandų.

Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės pasaulio reitingo lyderis J.Kinderis vyrų varžybose užėmė devintą vietą.

Tuo tarpu taip pat pirmąją vietą reitinge užimanti L.Asadauskaitė moterų varžybose iškovojo sidabrą.