Plaukikas G. Titenis Monake lenktyniavo finale

Prancūzijoje vyksta antrasis šio sezono tarptautinių „Mare Nostrum 2014“ plaukimo varžybų 50 m ilgio

BNS ir lrytas.lt inf.

Jun 12, 2014, 11:46 AM, atnaujinta Feb 12, 2018, 10:39 PM

Vyrų 100 m krūtine kvalifikacijoje G.Titenis rezultatas - 1 min. 01,51 sek. - buvo penktas tarp 58 dalyvių, o pagrindiniame (A) finale lietuvis tarp aštuonių plaukikų užėmė šeštąją (1:01,68) vietą.

Nugalėjo britas Rossas Murdochas (1:00,19), aplenkęs tautietį Adamą Peaty'į (1:00,23) ir japoną Yasuhiro Koseki (1:00,36).

Vyrų 50 m rungtyje laisvuoju stiliumi M.Sadausko rezultatas - 23,44 sekundės - buvo 23-čias tarp 115 dalyvių.

A finalą laimėjo amerikietis Nathanas Adrianas (21,68 sek.), antras finišavo prancūzas Florent'as Manaudou (22,00 sek.), o trečias buvo kitas JAV plaukikas Anthony'is Ervinas (22,21 sek.).

Šių varžybų etape G.Titenis dar varžysis 50 m rungtyje krūtine, o M.Sadauskas 100 m distancijoje laisvuoju stiliumi ir 50 m rungtyje peteliške.