R. Meilutytės plaukimą finale Romoje nutraukė audra

Sekmadienio vakarą įvyko vos du finaliniai plaukimai (moterų 800 m laisvuoju stiliumi ir vyrų 200 m nugara), o likusias varžybas nuspręsta atšaukti dėl pavojų galinčių sukelti oro sąlygų.

R.Meilutytė sekmadienį Romoje plaukė tik atrankos varžybose.<br>M.Kulbio nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

2014-06-15 12:44, atnaujinta 2018-02-12 20:31

Danas Rapšys 200 m plaukimo nugara finale sekmadienį užėmė ketvirtąją vietą.

19-metis lietuvis distanciją įveikė per 1 min. 59,08 sek. D. Rapšiui iki trečiosios vietos pritrūko vos 0,07 sek.

Nugalėjo vengras Peteris Bernekas – 1 min. 57,80 sek.

D. Rapšys atrankos varžybose tarp 47 dalyvių taip pat buvo ketvirtas.

Sekmadienio vakarą dar turėjo startuoti Rūta Meilutytė (200 m kompleksinis plaukimas) bei Giedrius Titenis (200 m krūtine).

G.Titenis pateko į 200 m krūtine rungties finalą. Sekmadienį antrankos plaukime lietuvis užėmė antrąją vietą.

G.Titenis 200 m nuplaukė per 2 min. 12,74 sek. ir nusileido tik vokiečiui Marco Kochui (2 min. 11,89 sek.).

Atrankoje dalyvavo 37 plaukikai, o į finalą iškopė aštuoni sportininkai.

Finale turėjo plaukti ir Rūta Meilutytė. Londono olimpinė čempionė 200 m kompleksinio plaukimo atrankoje sekmadienį užėmė šeštąją vietą. 17-metė lietuvė distanciją įveikė per 2 min. 17,77 sek.

Atrankos varžybose dalyvavo 39 plaukikės, o į finalą pateko aštuonios sportininkės.

„Sette Colli 2014“ varžybų rezultatai

Pirmoji varžybų diena, penktadienis

Giedrius Titenis 100 m krūtine 1.01,36 min. (3-a vieta/53 dalyviai) ---> Finalas 59,75 sek.!!! (1 vieta/8 dalyviai)

Mindaugas Sadauskas 50 m l.stiliumi 23,32 (25/76)

Simonas Bilis 50 m l.stiliumi 23,22 (18/76)

Danas Rapšys 100 m peteliške 55,59 sek. (32/54)

Antroji varžybų diena, šeštadienis

Parengiamieji plaukimai:

Giedrius Titenis 50 m krūtine (27,40 sek.) Naujas Lietuvos rekordas ir antra vieta parengiamuosiuose plaukimuose.

R.Meilutytė 50 m krūtine 30,13 sek. (1/51)

R.Meilutytė 100 m l. stiliumi 56,18 (10/79)

D.Rapšys 100 m nugara 55,84 sek. (7/54)   S.Bilis 200 l.stiliumi 1.53,51 sek. (31/56)

Finalai

Danas Rapšys 100 m nugara 55,17 sek. (4/8). Danui 0,09 sek pritrūko iki bronzos medalio.

Rūta Meilutytė 50 m krūtine 29,90 sek. (1/8). Varžybų rekordas ir geriausias sezono rezultatas pasaulyje.

Giedrius Titenis 50 m krūtine  27,66 sek. (3/8). Giedrius laimėjo bronzos medalį.