Antrajame „Tour de France“ etape lietuvis smigo žemyn

Anglijos keliais kol kas vykstančiose 101-osiose prestižinėse daugiadienėse „Tour de France“ dviratininkų lenktynėse antrąjį etapą „Garmin Sharp“ komandos narys Ramūnas Navardauskas baigė su autsaiderių grupe. Jis sekmadienį finišo liniją kirto tik 174-as.

Antrajame etape pergalę pasiekė ir lenktynių lyderiu tapo V.Nibali.<br>AP nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

2014-07-06 20:49, atnaujinta 2018-02-12 04:47

Ši grupė dviratininkų etapą laimėjusiam ir lyderiu bendroje įskaitoje tapusiam italui Vincenzo Nibali pralaimėjo beveik 20 minučių.

Italijos dviratininkas sekmadienį 201 km numynė per 5 valandas 8 minutes 36 sekundes ir finiše dviem sekundėm aplenkė etapo prizininkais tapusius belgą Gregą Van Avermaetą bei lenką Michalą Kwiatkowskį.

Bendroje įskaitoje po antrojo etapo R.Navardauskas iš trečiosios vietos nukrito į 165-ąją ir lenktynių lyderiui italui V.Nibali pralaimi 19 minučių bei 50 sekundžių.