Kanojininkas Henrikas Žustautas tapo pasaulio jaunimo čempionu

Jaunimo varžybų finale Hentikas Žustautas 200 metrų nuotolyje sugaišo 38,787 sekundės ir vos 0,212 sekundės aplenkė antroje vietoje likusį rusą Andrejų Kraitorą bei 0,780 sekundės trečioje vietoje finišavusį gruziną Zazą Nadiradzę.

BNS ir lrytas.lt inf.

Jul 20, 2014, 1:38 PM, atnaujinta Feb 11, 2018, 8:44 PM

Jaunių varžybų finale Vadimas Korobovas 200 metrų įveikė per 41,437 sekundės ir vos 0,988 sekundės nusileido čempionu tapusiam vengrui Jonathanui Danieliui Hajdu.

Sidabro medalį šioje distancijoje iškovojo Sergejus Tarnovskis (40,525 sek.) iš Moldovos.

Vos 0,368 sekundės iki medalio pritrūko dvivietę baidarę jaunių varžybose irklavusiems Rokui Puzonui ir Gyčiui Macevičiui (33,984 sek.), kurie finišavo ketvirtoje vietoje.

Aukso medalius šioje grupėje iškovojo vengrai (32,728 sek.), sidabrą – rusai (33,120 sek.), o bronza atiteko ispanams (33,616 sek.).

Taip pat jaunių varžybų sprinto finale startavęs baidarininkas Arturas Seja liko aštuntas.

Jaunimo varžybų dviviečių baidarių B finale plaukę Simonas Maldonis ir Elvis Sutkus užėmė antrąją vietą ir galutinėje rikiuotėje buvo vienuolikti.

Dar dvi Lietuvos įgulos startavo jaunimo amžiaus grupės vienviečių baidarių C finaluose – antras vaikinų grupėje finišavęs Viktoras Čaplinskis bendroje įskaitoje liko dvidešimtas, o merginų varžybose aštunta finišo liniją kirtusi Dovilė Sudeikytė galutinėje rikiuotėje tenkinosi 26-a pozicija.