Pasaulio čempionate J. Kinderis pateko į finalą

Lenkijos sostinėje vykstančiame

Bėgimo ir šaudymo rungtis.<br>A.Pliadžio nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

2014-09-04 15:27, atnaujinta 2018-02-09 17:39

Atrankos C grupėje (32-u sportininkai) startavęs J. Kinderis surinko 1181 tašką (be jojimo rungties) ir liko ketvirtas (1-ą ir 6-ą vietas šioje grupėje skyrė vos 2 sekundės).

Po pirmosios plaukimo rungties Lietuvos atletas buvo 19-as, o fechtavime užėmė 9-ąją vietą ir bendrojoje įskaitoje pakilo į 12-ąją poziciją. Savo stiprioje rungtyje - bėgimo ir šaudymo dvikovėje - pasaulio čempionas be vargo prasibrovė į pirmąjį aštuntuką ir užsitikrino vietą finale.

Antrasis lietuvis - Lukas Kontrimavičius - varžėsi A grupėje ir, surinkęs 1158 taškus liko penkioliktas. Pagal varžybų reglamentą į finalą patenka tik po aštuonis atletus iš trijų atrankos grupių ir dar dvylika geriausių pagal surinkus taškus. Deja, L. Kontrimavičius bendroje įskaitoje liko 43-as ir į finalą nepateko.

Šeštadienį vyrų varžybų finale kovos 36-i pajėgiausi penkiakovininkai iš 97-ių atrankos varžybas pradėjusių atletų.

Penktadienį Lenkijos sostinėje vyks moterų varžybų finalas, kuriame dalyvaus Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Gintarė Venčkauskaitė.