Justinas Kinderis pasaulio čempionate - devintas

Lenkijos sostinėje vykstančiame

Kombinuota rungtis.<br>A.Pliadžio nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Sep 6, 2014, 5:09 PM, atnaujinta Feb 9, 2018, 5:43 PM

Pasaulio čempiono titulą gynęs sportininkas fechtavimo (202 tšk.) ir plaukimo (337 tšk.) rungtyse buvo 17-as, jojime liko 20-as (290 tšk.), o kombinuotoje bėgimo bei šaudymo rungtyje (663 tšk.) lietuvio rezultatas buvo trečias, leidęs pakilti į devintąją poziciją.

Pasaulio čempionu tapo rusas Aleksandras Lesunas (1534 tšk.), aplenkęs egiptietį Amro El Geziry'į (1520 tšk.) bei čeką Janą Kufą (1513 tšk.).

Pirmenybių Varšuvoje asmeninių varžybų atrankoje ketvirtadienį 97 sportininkai varžėsi trijose grupėse. Antrasis lietuvis čempionate - Lukas Kontrimavičius - A grupėje su 1158 taškas buvo penkioliktas, bendroje įskaitoje liko 43-ias ir į finalą nepateko.

Pasaulio čempionatas Lenkijos sostinėje finišuoja sekmadienį. Paskutiniąją dieną vyks mišrių estafečių varžybos, jose Lietuvai atstovaus J.Kinderis poroje su Laura Asadauskaite- Zadneprovskiene.