Sportinio ėjimo varžybose Slovakijoje džiaugėsi abi lietuvės

Deividas Gudzikas tarp vaikų užėmė antrą vietą (1 km, 5:05).

B.Virbalytė (nuotr.) Slovakijos etape finišavo antra, bet visas varžybas laimėjo kita lietuvė N.Aidietytė.<br>J.Stacevičiaus nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Sep 20, 2014, 9:36 PM, atnaujinta Jan 30, 2018, 6:10 AM

Varžybomis Bacuche baigėsi šių metų tarptautinis sportinio ėjimo turas. Susumavus trijų varžybų (Podebraduose, Katovicuose ir Bacuche – dalyvauti reikėjo visose) rezultatus, moterų grupėje nugalėjo Neringa Aidietytė, kuri šios dienos varžybose buvo ketvirta (46:20).

Jaunučių grupėje 2 km greičiausiai nuėjo Austėja Kavaliauskaitė (9:51) ir Daumantas Liutinskis (8:39), o Justė Bilevičiūtė buvo antra (10:12).

Jaunimo grupėje (10 km) Martynas Jarusevičius finišavo trečias (50:14), Arnoldas Budrys – ketvirtas (50:55).