10 km bėgimo nugalėtojais tapo J. Beržanskis ir D. Lobačevskė

J.Beržanskis 10 km trasą įveikė per 30 min. 47 sek. Antras finišavo Valdas Dopolskas (30 min. 51 sek.), trečias - Mindaugas Viršilas (32.31).

Bėgikai išsidalijo Lietuvos čempionato medalius 10 km bėgimo rungtyje.<br>J.Stacevičiaus nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Oct 18, 2014, 5:46 PM, atnaujinta Jan 26, 2018, 6:01 PM

Tarp moterų nugalėjusios D. Lobačevskės laikas - 34 min. 33 sek. Tarp visų dalyvių jos laikas buvo ketvirtas.

Antrąją vietą tarp moterų užėmė Remalda Kergytė (34.57), trečiąją - Živilė Balčiūnaitė (35.36).

5 km bėgime nugalėtojais tapo Remigijus Kančys (15.00) ir Rasa Batulevičiūtė (18.27).