Latvijoje – Giedriaus Titenio ir Deivido Margevičiaus pergalės

Penktadienį Rygoje (Latvija)

G.Titenis buvo nepralenkiamas 200 m plaukime krūtine.<br>V.Ščiavinsko nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Nov 1, 2014, 10:40 AM, atnaujinta Jan 23, 2018, 8:52 PM

G. Titenis buvo nepralenkiamas 200 m plaukimo krūtine rungtyje (2 min. 12,11 sek.). Antrąją vietą šioje rungtyje užėmė Marius Mikalauskas (2.16,50), šeštąją – Valdas Abalikšta (2.25,40).

50 m distancijos finale G. Titenis finišavo per 27,39 sek. ir užėmė antrąją vietą. Nugalėjo Latvijos rekordą pagerinęs Nikolajus Maskalenka (26,72).

Vyrų 50 m plaukimo peteliške finale triumfavo D. Margevičius (23,76 sek.).

Moterų 200 m plaukimo krūtine rungtyje antra finišavo Viktė Labanauskaitė (2.34,36), trečia – Goda Overlingaitė (2.36,97), ketvirta – Viktorija Valiūtė (2.37,63).

Vyrų 100 m plaukimo laisvu stiliumi finale trečias liko Jonas Zakarauskas (51,47), o moterų 50 m plaukime krūtine trečia finišavo G. Overlingaitė (33,10).

Per žingsnį nuo apdovanojimo liko Simas Žiaukas, užėmęs ketvirtąją vietą plaukdamas 200 m peteliške (2.14,26).

„Riga sprint“ varžybose dalyvauja 365 plaukikai iš Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Vokietijos ir Lietuvos.