D. Zubrus gavo baudos minučių, „Devils“ pralaimėjo

„Devils“ ir „Blues“ mačas.<br>AP nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Nov 7, 2014, 10:58 AM, atnaujinta Jan 22, 2018, 2:33 AM

Septintą pralaimėjimą tryliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei į vienuoliktą vietą šešiolikos komandų Rytų konferencijoje nukrito Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio „Devils“ (14 tšk.) klubas.

Ketvirtadienį svečiuose 16,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai antrąsyk 3:4 (0:1, 0:1, 3:2) turėjo pripažinti devintą pergalę per trylika mačų iškovojusios bei į antrąją poziciją keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje pakilusios Sent Luiso „Blues“ (19 taškų) komandos pranašumą.

Pirmąjį mačą varžovams namuose antradienį „Devils“ ledo ritulininkai pralaimėjo taip pat minimaliai persvara - 0:1 (0:0, 0:0, 0:1).

Per nepilnas 15 žaidimo minučių (14:44) ketvirtadienį 36-erių metų lietuvis kartą smūgiavo į varžovų vartus, o trečiajame kėlinyje (46:36) jam buvo skirtos dvi baudos minutės.

Du įvarčius į arenos šeimininkų vartus įmušė Michaelas Ryderis (56:35 ir 59:09), vieną - Marekas Židlicky'is (58:09).

Septintą pergalę iš eilės iškovojusių nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Vladimiras Tarasenka (19:55), Jadenas Schwartzas (31:05), Alexanderis Steenas (47:10) ir Davidas Backesas (57:28), o Joris Lehtera atliko du rezultatyvius perdavimus.

„Blues“ vartininkas Jake'as Allenas atrėmė 24 , „Devils“ vartininkas Cory'is Schneideris - 22, o pastarąjį pakeitęs Keithas Kinkaidas - 3 varžovų metimus.