Simona Krupeckaitė pasaulio taurės etape Meksikoje liko šešta

Meksikoje vykusių pasaulio dviračių treko taurės pirmojo etapo varžybų keirino rungtyje lietuvė Simona Krupeckaitė užėmė šeštąją vietą.

31-erių S.Krupeckaitė prasčiau pasirodė sprinto rungtyje.<br>S.Bagdonavičiaus nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Nov 10, 2014, 1:45 PM, atnaujinta Jan 21, 2018, 9:33 PM

Finale nugalėjo kinė Shuang Guo. Antrąją vietą užėmė kita Kinijos atstovė Tianshi Zhong, trečiąją - australė Anna Meares. Lietuvos dviratininkę dar aplenkė olandė ir rusė.

31-erių metų S. Krupeckaitė pirmajame keirino rungties etape laimėjo trečiąjį važiavimą, o antrojo etapo antrajame važiavime tarp šešių dalyvių finišavo antra. Finale Lietuvos dviratininkė liko paskutinė.

Moterų sprinto atrankos varžybose S. Krupeckaitė (10,973 sek.) užėmė 16-ąją vietą, bet pirmajame atkrintamųjų varžybų (1/16 finalo) rate lietuvė vos 0,038 sek. pralaimėjo Wal Sze Lee iš Honkongo.

Moterų daugiakovės varžybose Aušrinė Trebaitė užėmė 13-ąją vietą tarp 22 dviratininkių. 26-erių metų lietuvė visose penkiose rungtynėse surinko 83 taškus.

Nugalėtoja tapo belgė Jolien D'Hoore (193 tšk.).

Vyrų keirino rungties antrajame pirmojo etapo važiavime Lietuvos atstovas Vasilijus Lendelis tarp penkių sportininkų finišavo trečias ir kovą tęsė paguodos varžybose. Šeštajame paguodos važiavime 19-metis V. Lendelis užėmė trečiąją vietą ir į kitą etapą nepateko.

Vyrų sprinto atrankos varžybose V. Lendelis (10,153 sek.) buvo 37-as, o 19-metis Svajūnas Jonauskas (10,395) liko paskutinis, 41-as. Abu lietuviai į atkrintamąsias varžybas nepateko.