Dainius Zubrus užvožė varžovui, „Devils“ šventė pergalę

Pergalingą rungtynių įvartį trečiajame kėlinuke pelnė Mike'as Cammalleri (50 min.).

D.Zubrus už muštynes su varžovu buvo nubaustas dviem baudos minutėmis.<br>AP nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Nov 15, 2014, 9:41 AM, atnaujinta Jan 21, 2018, 10:27 AM

16 min. žaidęs D. Zubrus kartą metė į varžovų vartus, blokavo du smūgius ir „užsidirbo“ dvi baudos minutes.

„Devils“ komanda, po 17 rungtynių turinti 18 taškų, Rytų konferencijoje užima devintąją vietą, o „Capitals“ ekipa su 17 taškų po 16 mačų žengia dešimta.

Penktadienio rungtynių rezultatai.

„Philadelphia Flyers“ – „Columbus Blue Jackets“ 3:4 (1:2, 1:2, 1:0)

„Washington Capitals“ – „New Jersey Devils“ 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

„Detroit Red Wings“ – „Chicago Blackhawks“ 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)

„Florida Panthers“ – „New York Islanders“ 3:4, po baudinių (1:0, 0:2, 2:1; 0:0; 0:1)

„Toronto Maple Leafs“ – „Pittsburgh Penguins“ 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)

„Vancouver Canucks“ – „Arizona Coyotes“ 0:5 (0:1, 0:3, 0:1).