Biatlono sezono belaukiant lietuviai startavo Norvegijoje

Ji distanciją įveikė per 25 minutes 36,5 sekundės, kartą suklydo šaudykloje bei užėmė penkioliktą vietą.

Varžybose Norvegijoje D.Rasimovičiūtė pasirodė geriausiai tarp Lietuvos biatloninkų.<br>R.Danisevičiaus nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Nov 16, 2014, 5:40 PM, atnaujinta Jan 21, 2018, 8:22 AM

Natalija Kočergina (25:53,8; 3 netaiklūs šūviai) buvo devyniolikta, be klaidų šaudžiusi Natalija Paulauskaitė (26:20,0) liko 25-a, o Gaudvilė Nalivaikaitė (28:47,1; 4) tarp 57 dalyvių tenkinosi 44-a pozicija.

Moterų sprintą laimėjo italė Dorothea Wiewner (23:11,0; 0), aplenkusi norvegę Tiril Kampenhaug EckHoff (23:48,7; 2) bei tautietę Karin Oberhofer (24:13,9; 1).

Vyrų 10 km sprinto rungtyje Karolis Dombrovskis (28:02,3; 2) užėmė 31-ą vietą, Tomas Kaukėnas (28:22,1; 4) finišavo 39-as, Vytautas Strolia (28:45,4; 3) liko 48-as, o Rokas Suslavičius (30:20,8; 1) tarp 101 klasifikuoto biatlonininko tenkinosi 82-a pozicija.

Vyrų sprinto rungties prizininkai šaudė be klaidų. Nugalėjo norvegas Alexanderis Osas (25:57,1), antroji vieta atiteko prancūzui Simonui Fourcade'ui (26:18,1), o trečias finiše buvo kitas Norvegijos atstovas Vetle'as Sjastadas Christiansenas (26:25,2).