Europos čempionatas – be A. Didžbalio, bet su lietuvišku sidabru

Kipre vykstančiame Europos jaunimo (iki 23 metų) sunkiosios atletikos čempionate penktadienį sidabro medalį iškovojo lietuvis Žygimantas Stanulis.

A.Didžbalis pasaulio čempionate iškovojo bronzą.<br>AFP/Scanpix nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Nov 28, 2014, 2:42 PM, atnaujinta Jan 20, 2018, 9:55 AM

Svorio kategorijoje iki 94 kg Lietuvos sportininkas dvikovėje surinko 371 kg. Lietuvos atletas rovimo (170 kg) ir stūmimo (201 kg) rungtyse užėmė antrąsias vietas. Už tai jam atiteko du mažieji sidabro medaliai.

Europos jaunimo čempionu tapo rusas Jegoras Klimonovas. Jis surinko 376 kg (rovimas – 174 kg/stūmimas 202 kg). Bronza atiteko bulgarui Georgiui Šikovui – 362 kg (162/200).

Šioje rungtyje buvo užsiregistravęs ir Aurimas Didžbalis, bet po sėkmingo pasirodymo pasaulio čempionate, kuriame iškovojo bronzos medalį, lietuvis nusprendė pailsėti ir praleisti jaunimo pirmenybes.

Merginų svorio kategorijoje iki 48 kg Lietuvos atstovė Aleksandra Stepanova surinko 137 kg (62/75) ir užėmė ketvirtąją vietą.

Šioje rungtyje varžėsi tik keturios sportininkės.

Vaikinų svorio kategorijoje iki 85 kg Irmantas Kačinskas (328 kg – 150/178) užėmė aštuntąją vietą, o Tomas Li Čin Chai (311 kg – 141/170) liko 11-as tarp 17 dalyvių.