Plaukimo čempionate pagerintas Lietuvos rekordas

Lietuvos plaukikai trečiadienį pradėjo pasaulio čempionatą trumpajame (25 metrų) baseine. Pirmasis oficialų startą Dohoje (Katare) pažymėjo Povilas Strazdas. Jis dalyvavo 200 metrų laisvu stiliumi atrankoje, tačiau į pusfinalį nepateko.

G.Titenis nepateko į 100 m plaukimo krūtine pusfinalį.<br>„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. iš archyvo

Dec 3, 2014, 8:54 AM, atnaujinta Jan 20, 2018, 2:28 AM

P.Strazdas savo plaukime buvo aštuntas. Distanciją jis įveikė per 1 minutę 47,63 sek. Jam nepavyko pagerinti asmeninio rekordo. Geriausiai septintajame plakime pasirodė amerikietis Ryanas Lochte. Distanciją jis įveikė per 1 min. 42,97 sek.

18-metis P.Strazdas liko 39-as. Greičiausiai atrankoje pasirodė vengras Dominikas Kozma, disanciją įveikęs per 1 min. 42,35 sek.

Danas Rapšys 100 m plaukimo nugara atrankoje pagerino Lietuvos rekordą. Jis distanciją įveikė per 51,35 sek. D.Rapšys savo plaukime buvo penktas. D.Rapšys bendroje įskaitoje buvo 14-as ir pateko į pusfinalį.

Greičiausias buvo amerikietis Mattas Greversas, distanciją įveikęs per 50,19 sek.

Giedrius Titenis 100 m plaukimo rungtyje distanciją įveikė per 58,51 sek. Lietuvis savo plaukime buvo šeštas. G.Titeniui iki pusfinalio pritrūko greičio. Bendroje įskaitoje jis užėmė 17-ąją vietą. Atrankoje greičiausias buvo Adamas Peaty, distanciją įveikęs per 57,02 sek.

100 m plaukimo atrankoje dalyvavo Tadas Duškinas ir Povilas Strazdas. Pastarasis distanciją įveikė per 53,65 sek. ir savo plaukime buvo penktasis.

T.Duškinas atstumą įveikė per 51,92 sek. Ir pagerino asmeninį rekordą – 52,99 sek.

Bendroje įskaitoje P.Strazdas buvo 46-a, o T.Duškinas 28-as. Jie į pusfinalį nepateko.