Pasaulio biatlono taurėje N. Kočergina aplenkė D. Rasimovičiūtę

Austrijoje vykstančio antrojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo moterų 7,5 km sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovė Natalija Kočergina užėmė 57-ąją vietą, o Diana Rasimovičiūtė - 59-ąją.

Sočyje dalyvavusi D.Rasimovičiūtė užėmė 59-ąją vietą.<br>R.Danisevičiaus nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

2014-12-12 17:29, atnaujinta 2018-01-19 07:37

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydusi suomė Kaisa Makarainen - 20 min. 55,6 sek.

Antrąją vietą užėmė be klaidų šaudžiusi Italijos biatlonininkė Karin Oberhofer (+10,4 sek.), o trečiąją - vieną baudos ratą turėjusi įveikti norvegė Tiril Eckhoff (+29,9 sek.).

29-erių metų N. Kočergina nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 32,7 sek., o D. Rasimovičiūtė - 2 min. 35,3 sek. Abi Lietuvos biatlonininkės šaudykloje suklydo po du kartus.

Lenktynėse dalyvavo 102 sportininkės.

Bendrojoje pasaulio taurės varžybų įskaitoje po ketverių lenktynių pirmauja suomė K. Makarainen, turinti 222 taškus. Antrąją vietą su 182 taškais užima norvegė T. Eckhoff, o trečiąją - 177 taškus surinkusi baltarusė Darja Domračeva.

Iš viso klasifikuotos 62 biatlonininkės.