NHL – dar vienas rezultatyvus D. Zubraus perdavimas

Kitų pirmadienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

T.Zajacas pasižymėjo būtent po D.Zubraus perdavimo.<br>AP nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Dec 30, 2014, 9:17 AM, atnaujinta Jan 17, 2018, 11:07 PM

Pirmadienį namuose 16,6 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai 3:1 (0:1, 2:0, 1:0) nugalėjo keturioliktą pralaimėjimą per 36 mačus patyrusią bei antrojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Pitsbergo „Penguins“ (49 taškai) komandą.

Po D.Zubraus perdavimo antrojo kėlinio pradžioje (25:33) mačo rezultatą išlygino Travisas Zajacas. Pats lietuvis per 22 su puse žaidimo minutės (22:33) nė karto nesmūgiavo į varžovų vartus, blokavo du varžovų metimus ir išvengė baudos minučių. Iš viso 36-erių metų puolėjo sąskaitoje per 30 šio sezono mačų – 2 įvarčiai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 14 baudos minučių.

Likusius įvarčius arenos šeimininkams, kuriems tai buvo vos antroji pergalė per dešimt paskutiniųjų rungtynių, pelnė Jaromiras Jagras (38:40) bei Adamas Henrique'as (45:32), o „Devils“ vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė 27 varžovų metimus.

Ketvirtą nesėkmę iš eilės patyrusių svečių gretose įvarčiu pasižymėjo Sidney'is Crosby'is (14:37), o „Penguins“ vartininkas Marcas-Andre Fleury'is atrėmė 24 varžovų metimus.

Bostono „Bruins“ – Detroito „Red Wings“ 5:2

Niujorko „Islanders“ – Vašingtono „Capitals“ 4:3 (po pratęsimo)

Karolinos „Hurricanes“ – Monrealio „Canadiens“ 1:3

Otavos „Senators“ – Bafalo „Sabres“ 5:2

Tampos „Lightning“ – Toronto „Maple Leafs“ 3:2

Sent Luiso „Blues“ – Kolorado „Avalanche“ 3:0

Vinipego „Jets“ – Minesotos „Wild“ 2:3

Čikagos „Blackhawks“ – Nešvilio „Predators“ 5:4 (po baudinių)