„Žiemos klasikos“ mače po atviru dangumi - šeimininkų sėkmė

Rungtynių po atviru dangumi akimirka.<br>AP nuotr.

Jan 2, 2015, 10:44 AM, atnaujinta Jan 17, 2018, 5:54 AM

Pirmąją Naujųjų metų dieną vykusiose septintosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono „Žiemos klasikos“ (Winter Classics) rungtynės po atviru dangumi Vašingtono „Capitals“ klubas namuose 3:2 (2:1, 0:1, 1:0) įveikė Čikagos „Blackhawks“ komandą.

Įpusėjus pirmajam kėliniui po tikslių Erico Fehro (07:01) ir Alekso Ovečkino (11:58) smūgių šeimininkai pirmavo 2:0, tačiau dar pirmajame kėlinyje Patrickas Sharpas (13:36) sušvelnino rezultatą, o antrajame kėlinyje Brandonas Saadas (23:15) įmušė išlyginamąjį įvartį - 2:2.

Pergalingą įvartį, likus 13 sekundžių iki susitikimo pabaigos, į svečių vartus įmušė Troy'us Brouweris (59:47).

Beje, tai buvo tik antroji šeimininkų pergalė nuo 2008-ųjų vykstančiose „Winter Classics“ serijos rungtynėse.

Susitikimą Vašingtone „Nationals Park“ beisbolui skirtoje arenoje stebėjo 42 tūkst. 832 žiūrovai.

Po šios pergalės Vašingtono „Capitals“ ledo ritulininkai su 45 taškais pakilo į šeštąją vietą Rytų konferencijoje, o nesėkmę patyrusi Čikagos „Blackhawks“ ekipa su 52 taškais liko antra Vakarų konferencijoje.

Kitose ketvirtadienį vykusiose NHL reguliariojo sezono rungtynėse į penktąją vietą Vakarų konferencijoje pakilęs Los Andželo „Kings“ (46 tšk.) klubas svečiuose 3:2 (0:1, 1:1, 2:0) įveikė į šeštąją poziciją Vakaruose smuktelėjusią Vankuverio „Canucks“ (45 taškai) ekipą.

Po Alexo Burowso (12:18) ir Radimo Vrbatos (23:39) įvarčių šeimininkai pirmavo 23:0, o nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Dwightas Kingas (34:39), Justinas Williamsas (57:53) bei Jarretas Stollas (58:46).