Vaikinams nepavyko sėkmingai startuoti Otepėje

Lietuvos vaikinų komandai nepavyko suspindėti Otepėje, kur trečiadienį prasidėjo Atvirasis Tarptautinės biatlono federacijos (IBU) Europos čempionatas. Pirmosios Estijos žiemos sostinėje startavusios merginos liko ryškesnės, kai Gabrielė Leščinskaitė užėmė šeštąją vietą ir rimtai taikėsi į medalius, tačiau vaikinams diena nebuvo sėkminga.

Jan 28, 2015, 4:39 PM, atnaujinta Jan 14, 2018, 7:26 PM

Asmeninėse 15 km lenktynėse turėjo pasirodyti keturi Lietuvos sportininkai, tačiau Šarūnas Jukna nestartavo. Pirmasis iš lietuvių lenktynes pradėti turėjęs sportininkas patyrė traumą ir dėl kojos skausmų dalyvauti negalėjo.

Geriausiai iš lietuvių pasirodė Radoslavas Aleksandrovas. Penkias baudos minutes gavęs sportininkas užėmė 49-ąją vietą.

Artiomas Serdiukovas buvo 63-as, o Kipras Daugirdas – 64-as.

Iš viso startavo 67 sportininkai. Tarp medalininkų atsidūrė ir estas Rene Zahkna. Dukart į taikinį nepataikęs sportininkas Estijai laimėjo pirmąjį medalį šiame čempionate.