Sprinto varžybose lietuvės šaudė bet kur ir suko baudos ratus

Bet kur, tik ne į taikinį – taip Lietuvos moterų komanda šaudė per 7,5 km sprinto varžybas. Estijos žiemos sostinėje sportininkams nepavyksta gerais rezultatais pradžiuginti keleto į Europos čempionatą atvykusių sirgalių, nors startas ir suteikė vilčių.

N.Kočergina buvo nusivylusi rezultatu.

Martynas Suslavičius, specialiai lrytas.lt, Otepė

2015-01-31 12:25, atnaujinta 2018-01-14 12:38

Kai trečiadienį merginų jaunimo varžybose Gabrielė Leščinskaitė užėmė šeštąją vietą ir dalyvavo gėlių ceremonijoje, biatlono gerbėjai plojo – pradžiai duotas geras tonas. Tačiau vėliau nieko panašaus išvysti nebuvo įmanoma, o Lietuvos sportininkams koją kišo prasti šūviai.

Šeštadienį moterų 7,5 km sprinto varžybose Natalija Kočergina ir Marija Kaznačenko suko baudos ratus. N.Kočergina prašovė penkiskart, tad papildomai turėjo nušliuožti 750 metrų, o M.Kaznačenko iš dešimties šūvių pataikė vos dukart, užsidirbusi papildomus 1200 metrų.

„Prisišaudėme, – po finišo sakė N.Kočergina. Ji užėmė 51-ąją vietą ir nuo nugalėtojos prancūzės Coline Varcin atsiliko 2 minutėmis ir 32,6 sek. – Viskas buvo gerai, bet tiesiog prastai šaudėme. Oro sąlygos buvo geros – išvengėme didelio vėjo.“

Po asmeninių lenktynių sakiusi, kad sprinte sieks atsigriebti M.Kaznačenko tarp 70 dalyvių užėmė 67-ąją vietą ir nuo čempionės atsiliko 5 min. ir 13 sek.

Natalija Paulauskaitė ir Diana Rasimovičiūtė-Brice nestartavo ir šiose varžybose. Sportininkės dėl ligos praleido ir asmenines lenktynes.