„Super Bowl“ fiestoje – neįtikėtina drama ir muštynės

Masinės muštynės paskutinę rungtynių minutę ir pergalingas perimtas kamuolys tiksint lemiamoms mačo sekundėms – tokią dramatišką porciją amerikietiškojo futbolo (NFL) sirgaliai ragavo per didžiausią JAV sporto fiestą – „Super Bowl“.

Feb 2, 2015, 6:45 AM, atnaujinta Jan 14, 2018, 10:13 AM

NFL čempione tapo „New England Patriots“ ekipa, kuri Fynikso stadione 70 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 28:24 parklupdė „Seattle Seahawks“ futbolininkus.

„Patriots“ šventė pergalę panaikinę 10 taškų deficitą. Be to, paskutinėmis sekundėmis „Patriots“ komandos naujokas Malcolmas Butleris perėmė varžovų perdavimą prie pat įvarčio linijos, kuris galėjo baigtis „Seahawks“ įvarčiu ir pergale.

Šis epizodas laikomas bene gražiausiu šį sezoną.

„Tiesiog žinojau, kad šį vakarą nuveiksiu kažką didingo. Ir tai išsipildė. Esu palaimintas. Sunku žodžiais apsakyti savo jausmus“, – po triumfo susijaudinimo neslėpė M.Butleris.

Paskutinę minutę stadione kilo masinės žaidynės. Futbolininkų nervai neatlaikė po grubių veiksmų gynyboje.

„Patriots“ NFL čempione tapo ketvirtąjį kartą.

REPORTERIS: prasidėjo išankstinis balsavimas