Perspektyvi biatlonininkė jaunimo čempionate Minske – dešimta

18-metė G.Leščinskaitė šaudykloje suklydo tris sykius ir nuo nugalėtojos atsiliko 1 min. 37 sek.

G.Leščinskaitė yra laimėjusi sidabrą olimpiniame jaunimo festivalyje.<br>J.Stacevičiaus nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

2015-02-18 10:31, atnaujinta 2018-01-12 21:03

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydusi ir vieną baudos minutę gavusi ukrainietė Ana Krivonos – 30 min. 9,1 sek. Antrąją vietą užėmė norvegė Ingrid Tandrevold (+18,8 sek.; 2 baudos minutės), trečiąją – rusė Jelizaveta Kaplina (+28,7; 2).

18-metė Kotryna Vitkūnaitė (+3.25,6; 2) užėmė 20-ąją vietą.

Lenktynėse dalyvavo 84 biatlonininkės.

Prieš dvejus metus G.Leščinskaitė olimpiniame jaunimo festivalyje iškovojo sidabro medalį.