D. Zubrus ir „Devils“ nugalėjo NHL lyderius

Kitų antradienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

„Predators“ žaidėjas Mike'as Fisheris šoka per gulintį D.Zubrų.<br>AP nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Mar 4, 2015, 11:19 AM, atnaujinta Jan 11, 2018, 4:05 PM

Antradienį namuose 13 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai 3:1 (2:0, 0:1, 1:0) nugalėjo ketvirtą nesėkmę iš eilės patyrusią, keturiolikos ekipų Vakarų konferencijos lyderės poziciją išsaugojusią, tačiau absoliučios lygos lyderės poziciją praradusią Nešvilio „Predators“ (41 pergalė bei 24 pralaimėjimai; 89 taškai) komandą.

Per 15 su puse žaidimo minučių (15:25) lietuvis kartą netaikliai smūgiavo į svečių vartus ir pirmojo kėlinio pabaigoje (17:16) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 56 šio sezono rungtynes – 2 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 38 baudos minutės.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Adamas Larssonas (0:58), Ericas Gelinas (3:57) ir Mike'as Cammalleris (58:46), o „Devils“ vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė 33 varžovų metimus.

Pirmą kartą šiame sezone keturis pralaimėjimus iš eilės patyrių svečių gretose vieninteliu įvarčiu pasižymėjo Mike'as Fisheris (22:11), o „Predators“ vartininko Carterio Huttono sąskaitoje – 21 atremtas arenos šeimininkų metimas.

Filadelfijos „Flyers“ – Kalgario „Flames“ 2:3 (po pratęsimo)

Kolambuso „Blue Jackets“ – Vašingtono „Capitals“ 3:5

Tampos „Lightning“ – Bafalo „Sabres“ 3:0

Floridos „Panthers“ – Toronto „Maple Leafs“ 2:3

Minesotos „Wild“ – Otavos „Senators“ 3:2 (po baudinių)

Dalaso „Stars“ – Niujorko „Islanders“ 3:2 (po pratęsimo)

Arizonos „Coyotes“ – Anahaimo „Ducks“ 1:4

Edmontono „Oilers“ – Los Andželo „Kings“ 2:5