Penkis kartus nepataikiusi D. Rasimovičiūtė-Bricė liko 62-a

Aukso medalis atiteko kartą šaudykloje suklydusiai ir vieną baudos ratą įveikusiai prancūzei Marie Dorin Habert – 22 min. 16,8 sek.

Diana Rasimovičiūtė-Bricė pasaulio čempionate nepateko į persekiojimo lenktynes.<br>R.Danisevičiaus nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Mar 7, 2015, 7:30 PM, atnaujinta Jan 11, 2018, 7:32 AM

Sidabro apdovanojimą iškovojo lenkė Weronika Nowakowska-Ziemniak (+9,6 sek.; 0 baudos ratų), bronzos – ukrainietė Valė Semerenko (+19,7; 1).

31-erių metų D. Rasimovičiūtė-Bricė šaudykloje suklydo penkis kartus ir nugalėtojai pralaimėjo 3 min. 17,6 sek.

18-metė Gabrielė Leščinskaitė (+4.52,2; 6) užėmė 88-ąją vietą, 23-ejų metų Natalija Paulauskaitė (+5.15,6; 5) liko 93-ia, o 21-erių metų Marija Kažnačenko (+5.35,1) – 97-a.

Lietuvės nepateko į persekiojimo lenktynes, kuriose startuos 60 geriausių sportininkių.

Sprinto varžybose dalyvavo 104 biatlonininkės.