S. Krupeckaitė numynė iki antrojo aukso medalio

Šeštadienį S. Krupeckaitė nugalėjo kerino rungtyje.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Mar 8, 2015, 8:48 PM, atnaujinta Jan 11, 2018, 6:05 AM

32-ejų metų lietuvė pusfinalyje abu kartus aplenkė tautietę Gintarę Gaivenytę-Mikalajūnę, o finale – Azerbaidžano dviratininkę Olgą Ismailovą.

G. Gaivenytė-Mikalajūnė mažajame finale turėjo pripažinti rusės Elenos Breznivos pranašumą. Kita lietuvė Miglė Marozaitė šioje rungtyje užėmė septintąją vietą.

Moterų daugiakovėje antrąją vietą užėmė Aušrinė Trebaitė (189 tšk.). Lietuvos sportininkę aplenkė nugalėtoja tapusi baltarusė Taciana Šarakova (210 tšk.).

Daiva Tušlaitė (156 tšk.) užėmė ketvirtąją poziciją, Vilija Sereikaitė (150 tšk.) – aštuntąją, Silvija Latožaitė (114 tšk.) – 11-ąją, Edita Mazurevičiūtė (107 tšk.) – 12-ąją, o Vaida Pikauskaitė (63 tšk.) – 14-ąją tarp 16 dalyvių.

Moterų skrečo rungtyje bronzos medalį iškovojo E. Mazurevičiūtė. Ją aplenkė tik pirmoji finišavusi lenkė Natalija Rutkowska ir antra likusi slovakė Alžbeta Pavlendova.

S. Latožaitė šioje rungtyje užėmė šeštąją vietą, o V. Pikauskaitė – devintąją.

Vyrų keirino rungtyje du Lietuvos atstovai varžėsi važiavime dėl 7-12 vietų. Galutinėje įskaitoje Vasilijui Lendeliui atiteko aštuntoji poziciją, o Svajūnui Jonauskui – devintoji.

Jaunių merginų taškų lenktynėse triumfavo Olivija Baleišytė, o bronzos medalis atiteko Eglei Eidėjūtei. Ketvirta liko Karolina Seliavaitė. Tarp vaikinų geriausiai iš mūsiškių pasirodęs Arvydas Birenis buvo devintas.

Šiose varžybose buvo kovojama ne tik dėl medalių, bet ir dėl pasaulio dviračių sąjungos įskaitinių taškų.