Dainius Zubrus įmušė trečiąjį įvartį NHL sezone

Kitų antradienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

„Devils“ ir „Wild“ mačas.<br>AP nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Mar 11, 2015, 9:20 AM, atnaujinta Jan 10, 2018, 11:25 PM

Antradienį svečiuose 19 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai 2:6 (0:1, 1:3, 1:2) turėjo pripažinti trisdešimt septintą pergalę per 67 mačus iškovojusios ir penktojoje pozicijoje keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje esančios Minesotos „Wild“ (81 taškas) komandos pranašumą.

Lietuvos ledo ritulininkas įvarčiu – pirmuoju per 50 paskutiniųjų rungtynių – pasižymėjo antrojo kėlinio viduryje (30:03).

Per 15 su puse žaidimo minučių (15:22) „Devils“ puolėjas antradienį trissyk (kartą – netaikliai) smūgiavo į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Be 3 įvarčių, iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 59 šio sezono mačus – 5 rezultatyvūs perdavimai bei 38 baudos minutės.

Antrojo įvarčio autoriumi „Devils“ gretose tapo Scottas Gomezas (48:40).

Naujojo Džersio ekipos vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė 25 iš 30, o trečiojo kėlinio pradžioje (41:30) jį pakeitęs Keithas Kinkaidas – 7 iš 8 varžovų metimų.

Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Thomas Vanekas (33:01 ir 48:18), vienu – Seanas Bergenheimas (18:57), Chrisas Stewartas (20:13), Jaredas Spurgeonas (24:23) bei Jasonas Pominville'as (41:18), o „Wild“ komandos vartininko Devano Dubnyko sąskaitoje – 30 atremtų varžovų metimų.

Niujorko „Islanders“ – Niujorko „Rangers“ 1:2

Filadelfijos „Flyers“ – Dalaso „Stars“ 1:2

Karolinos „Hurricanes“ – Kolambuso „Blue Jackets“ 3:4 (po baudinių)

Monrealio „Canadiens“ – Tampos „Lightning“ 0:1 (po pratęsimo)

Otavos „Senators“ – Bostono „Bruins“ 1:3

Sent Luiso „Blues“ – Vinipego „Jets“ 5:4

Kolorado „Avalanche“ – Los Andželo „Kings“ 2:5