Lietuviai gerokai atsiliko nuo pasaulio biatlono čempiono

Suomijoje vykstančio pasaulio biatlono čempionato vyrų 20 km lenktynėse ketvirtadienį lietuvis Vytautas Strolia užėmė 66-ąją vietą.

Pasaulio čempionu tapo M.Fourcade'as.<br>EPA-ELTA nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

2015-03-12 20:37, atnaujinta 2018-01-10 15:50

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydęs ir vieną baudos minutę gavęs prancūzas Martinas Fourcade'as – 47 min. 29,4 sek. Tai šeštasis 26-erių metų Prancūzijos biatlonininko planetos pirmenybėse iškovotas aukso medalis.

Sidabras atiteko norvegui Emiliui Hegle'iui Svendsenui (+20,9 sek.; 0 baudos minučių), o bronzą iškovojo čekas Ondrejus Moravecas (+40,5 sek.; 1).

22-ejų metų V. Strolia šaudykloje suklydo tris kartus ir nugalėtojui pralaimėjo 6 min. 31,2 sek.

24-erių metų lietuvis Tomas Kaukėnas (+6.54,2; 5) užėmė 73-iąją vietą, 23-ejų metų Karolis Dombrovskis (+8.53,5; 6) – 93-iąją, o 24-erių metų Rokas Suslavičius (+14.03,9; 6) tarp 125 dalyvių liko 113-as.