Po trijų etapų Italijoje R. Navardauskas pakilo į 6-ąją vietą

Ramūnas Navardauskas toliau sėkmingai važiuoja prestižinėse „Tirreno-Adriatico“ lenktynėse Italijoje.

R. Navardauskas po trijų etapų „Tirreno-Adriatico“ lenktynėse paliko į šeštąją vietą bendroje įskaitoje.<br>slipstreamsports.com nuotr.

Mar 13, 2015, 5:16 PM, atnaujinta Jan 10, 2018, 12:41 PM

Po trečiojo etapo 27-erių kvėdarniškis pakilo į šeštąją vietą bendroje įskaitoje.

Cannondale-Garmin“ (JAV) komandai atstovaujantis geriausias Lietuvos dviratininkas 13 sekundžių atsilieka nuo nauju lenktynių lyderiu tapusio belgo Grego Van Avermaeto (BMC). Penktadienį trečiąjį etapą nuo Cascina iki Arezzo laimėjo G.Van Avermaetas (BMC). 203 km distanciją jis įveikė per 4 val. 58 min. 17 sek., važiuodamas vidutinišku 40,853 km per valandą greičiu.

R.Navardauskas finišavo vienoje grupėje su etapo nugalėtoju ir liko 37-as, o bendroje įskaitoje iš aštuntosios pakilo į šeštąją vietą.

Pirmajame etape R.Navardauskas finišavo septintas, o antrajame užėmė 11-ąją vietą.

Prieš varžybas JAV komandos vadovai neslėpė, jog „Cannondale-Garmin“lyderiu turėtų būti Danielis Martinas, o lietuviui skirtas jo ginklanešio vaidmuo. Bet 2014-ųjų „Giro di Lombardia“ nugalėtojas iš Airijos pirmajame etape finišavo tik 130-as, nugalėtojui pralaimėjęs 30 sek.

„Mes tikėjomės, kad Ramūnas gali gerai pasirodyti, nes prologo trasa buvo paranki galingiems vaikinams, o jis turi tikrai daug galios. Jis važiavo kietai ir patikimai ir parodė puikų rezultatą, – komplimentų lietuviui po lenktynių prologo negailėjo „Cannondale-Garmin“ ekipos direktorius Fabrizio Guidi. – Esame labai laimingi, kad jis pateko į pirmąjį dešimtuką. Tai gera lenktynių pradžia“.

Jubiliejinį 50-ąjį kartą Italijoje rengiamos lenktynės turi aukščiausiąją „UCI World Tour“ kategoriją. Po septynių etapų „Tirreno-Adriatico“ finišuos kovo 17-ąją.

2014-aisiais šių lenktynių čempionu tapo ispanas Alberto Contadoras („Tinkoff-Saxo“).

Trečiasis etapas. Cascina-Arezzo. 203 km. 1.G. Van Avermaetas (Belgija, BMC)-- 4 val. 58 min. 17 sek., 2. Z.Stybaras (Čekija, „Etixx-Quick-Step“), 3. P.Saganas (Slovakija,“Tinkoff-Saxo“), 4. F.Pozzato (Italija, „Lampre-Merida“), 5. F.Cancellara (Šveicarija, „Trek“), 6. S.Geschke (Vokietija, „Giant“), 7. P.Martensas (Vokietija, „Lotto NL“), 8. A.Grivko (Ukraina, „Astana“), 9. R.Uranas (Kolumbija, „Etixx-Quick-Step“), 10. W.Poelsas (Olandija, „Sky“), ...37. R.Navardauskas.