D. Zubrus smūgiavo į vartus, gavo baudos minučių ir laimėjo

Trečią pergalę iš eilės

„Devils“ ir „Sabres“ mačas.<br>AP nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Mar 21, 2015, 2:47 PM, atnaujinta Jan 8, 2018, 2:46 PM

Penktadienį svečiuose 19 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) įveikė Rytų konferencijos ir absoliučią lygos autsaiderę Bafalo „Sabres“ (20 pergalių bei 51 pralaimėjimas; 47 taškai) komandą.

Per beveik 16 žaidimo minučių (15:54) lietuvis kartą smūgiavo į arenos šeimininkų vartus ir trečiajame kėlinyje (50:43) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 63 šio sezono mačus – 3 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 40 baudos minučių.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Steve'as Bernieras (29:08 ir 33:53), vieną – Jordinas Tootoo (48:14), o „Devils“ vartininkas Keithas Kinkaidas atrėmė 28 arenos šeimininkų metimus.

Pralaimėjusiųjų gretose vieninteliu įvarčiu pasižymėjo Mattas Moulsonas (51:41), o „Sabres“ vartininko Anderso Lindbacko sąskaitoje – 24 atremti svečių metimai.

Kitose penktadienio NHL reguliariojo sezono rungtynėse Tampos „Lightning“ ekipa 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) nugalėjo Detroito „Red Wings“ komandą, o Anahaimo „Ducks“ klubas po pratęsimo 3:2 (1:0, 0:0, 1:2, 1:0) privertė pasiduoti Kolorado „Avalanche“ ledo ritulininkus.

„Lietuva tiesiogiai“: kodėl bankai ir toliau brangina paslaugas?