Pasaulio biatlono taurę iškovojo baltarusė D. Domračeva

Rusijoje pasibaigusio paskutinio – devintojo – pasaulio biatlono taurės varžybų etapo moterų 12,5 km bendro starto lenktynėse sekmadienį nugalėjo vokietė Laura Dahlmeier.

D.Domračeva laimėjo biatlono pasaulio taurę.<br>AFP nuotr.

Mar 22, 2015, 2:20 PM, atnaujinta Jan 8, 2018, 1:40 PM

Be klaidų šaudžiusi ir baudos ratų išvengusi Vokietijos biatlonininkė finišavo per 35 min. 8,2 sek.

Antrąją vietą užėmė čekė Gabriela Soukalova (+7,1 sek.; 0 baudos ratų), trečiąją – prancūzė Marie Dorin Habert (+19,9; 2).

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje nugalėtoja tapo 1092 taškus surinkusi baltarusė Darja Domračeva.

Ji sekmadienį finišavo ketvirta ir užsitikrino geriausios sezono biatlonininkės titulą.

Antrąją vietą bendrojoje įskaitoje užėmė suomė Kaisa Makarainen (1044 tšk.), trečiąją – ukrainietė Valė Semerenko (865 tšk.).

Lietuvos atstovė Natalija Kočergina su 3 taškais liko 91-a, o 2 taškus surinkusi Gabrielė Leščinskaitė – 95-a.

Iš viso klasifikuotos 97 biatlonininkės.