D. Zubrus su ekipa NHL čempionų neįveikė

Antrą nesėkmę iš eilės

„Kings“ ir „Devils“ mačas.<br>AP nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Mar 24, 2015, 12:25 PM, atnaujinta Jan 8, 2018, 10:08 AM

Pirmadienį namuose 15,7 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) turėjo pripažinti devintojoje pozicijoje keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje esančios Stenlio taurės savininkės Los Andželo „Kings“ (35 pergalės bei 37 pralaimėjimai; 84 taškai) komandos pranašumą.

Per 13 žaidimo minučių (12:54) lietuvis nė karto nesmūgiavo į svečių vartus ir pirmojo kėlinio pabaigoje (19:07) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 65 šio sezono mačus – 3 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 42 baudos minutės.

Įvarčius svečiams, kurie iškovojo antrą pergalę per penkerias paskutiniąsias rungtynes, pelnė Andrejus Sekera (10:44), Tyleris Toffoli (19:22) bei du rezultatyvius perdavimus atlikęs Anže'as Kopitaras (45:05).

Dviem rezultatyviais perdavimais pasižymėjo ir Marianas Gaborikas, o „Kings“ vartininkas Jonathanas Quickas atrėmė 19 arenos šeimininkų metimų.

Trečią sezoną iš eilės į NHL atkrintamąsias varžybas greičiausiai nepateksiančios „Devils“ komandos gretose vieninteliu įvarčiu pasižymėjo Scottas Gomezas (22:12), o vartininko Cory'io Schneiderio sąskaitoje – 30 atremtų svečių metimų.