D. Zubrus mušė įvartį, bet „Devils“ atkrintamųjų durys užsivėrė

„Devils“ – „Ducks“.<br>AP nuotr.

Mar 30, 2015, 7:45 AM, atnaujinta Jan 8, 2018, 12:22 AM

New Jersey Devils“ klubas NHL čempionate pralaimėjo penktąjį kartą iš eilės ir prarado galimybę patekti į atkrintamąsias varžybas.

Sekmadienį „Devils“ savo aikštėje 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) nusileido absoliučiai NHL lyderei „Anaheim Ducks“ ekipai.

„Ducks“ komandą pirmojo kėlinio pabaigoje į priekį išvedė R.Kesleris (17:07), o trečiojo kėlinio pradžioje skirtumą padvigubino F.Beaucheminas (01:39).

Vienintelį įvartį šeimininkams baigiantis trečiajam kėliniui pelnė Dainius Zubrus (16:35). Jis turėjo dvi progas pasižymėti ir vieną išnaudojo. Lietuvis taip pat išvengė baudos minučių.

„Ducks“ komanda Vakarų konferencijoje užima pirmąją vietą ir siekia užsitikrinti kuo geresnę poziciją prieš atkrintamąsias varžybas.

Tuo tarpu 13-ąją poziciją Rytuose užimanti „Devils“ prarado šansus patekti į atkrintamąsias varžybas. Tai lėmė ir „Boston Bruins“ bei „Carolina Hurricanes“ lygiosios 1:1.

Į atkrintamąsias varžybas „Devils“ nepatenka jau trečius metus iš eilės.

„Žinoma, tai tikrai ne geriausias jausmas. Tačiau tai realybė. Bet šiuo metu negalime tik apie tai galvoti. Liko šešios rungtynės, turime susikaupti ir padaryti tai, ką privalome“, – apmaudo neslėpė komandos prezidentas Lou Lamoriello.