D. Zubrus į sąskaitą įsirašė šeštąjį rezultatyvų perdavimą

Bostono „Bruins“ – Floridos „Panthers“ 3:2

D.Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą.<br>AP nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

2015-04-01 12:01, atnaujinta 2018-01-07 20:06

Su viltimi žaisti šio sezono atkrintamosiose varžybose jau anksčiau atsisveikinę „Devils“ ledo ritulininkai antradienį svečiuose 14,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 2:3 (1:0, 0:2, 1:0, 0:1) turėjo pripažinti septintą pergalę iš eilės iškovojusios bei vienuoliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios Kolambuso „Blue Jackets“ (37 pergalės bei 99 pralaimėjimai; 78 taškai) komandos pranašumą.

Po Lietuvos ledo ritulininko perdavimo trečiojo kėlinio pabaigoje (57:31) savo antrąjį įvartį šiame mače pelnė Mike'as Cammalleris ir rezultatas tapo lygus 2:2. Pirmąjį įvartį jis įmušė pirmojo kėlinio (19:04) pabaigoje.

Pats lietuvis per nepilnas 17 žaidimo minučių (16:42) trissyk smūgiavo į varžovų vartus, blokavo arenos šeimininko metimą ir išvengė baudos minučių.

Be 6 rezultatyvių perdavimų, iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 69 šio sezono rungtynes – 4 įvarčiai bei 42 baudos minutės.

„Devils“ vartininkas Cory'is Schneideris šiame mače atrėmė 28 varžovų metimus.

Įvarčiais prie arenos šeimininkų pergalės prisidėjo Nickas Foligno (21:49), Brandonas Dubinsky'is (24:44) ir Jackas Johnsonas (60:56), du rezultatyvius perdavimus atliko Ryanas Johansenas, o „Blue Jackets“ vartininkas Sergejus Bobrovskis atrėmė 24 svečių metimus.