„Devils“ ledo ritulininkai NHL mačą pralaimėjo po pratęsimo

Otavos „Senators“ – Niujorko „Rangers“ 0:3

„Lightning“ – „Devils“.<br>AP nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Apr 10, 2015, 12:15 PM, atnaujinta Jan 7, 2018, 3:49 AM

Ketvirtadienį svečiuose 19,2 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai po pratęsimo 3:4 (1:2, 2:1, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti antrą pergalę iš eilės iškovojusios ir trečiąją poziciją Rytų konferencijoje užimančios Tampos „Lightning“ (49 pergalės bei 32 pralaimėjimai; 106 taškai) komandos pranašumą.

Per 14 su puse žaidimo minučių (14:25) lietuvis dukart smūgiavo į varžovų vartus, blokavo priešininko metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 73 šio sezono mačus – 4 įvarčiai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 42 baudos minutės.

Du įvarčius nugalėtojams, kartu ir pergalingą per pratęsimą, pelnė Tyleris Johnsonas (6:26 ir 61:22), po vieną – Nikita Nesterovas (9:13) bei Stevenas Stamkosas (37:42).

Du įvarčius į šeimininkų vartus įmušė Steve'as Bernier'as (5:06 ir 37:58), vieną – Patrikas Eliašas (30:17).