E.Šiškevičius laimėjo Prancūzijoje vykusias lenktynes

1. Evaldas Šiškevičius           11 val. 44 min. 16 sek.

Lietuvos dviračių rinktinės narys E.Šiškevičius sėkmingai varžėsi Prancūzijoje.<br>LDF nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Apr 12, 2015, 4:04 PM, atnaujinta Jan 7, 2018, 12:39 AM

Keturiuose etapuose Evaldas Šiškevičius sugaišo 11 valandų 44 minutes 16 sekundžių ir 6 sekundėmis aplenkė antroje vietoje likusį prancūzą Julieną Loubet'ą bei 7 sekundėmis – Ignatą Konovalovą.

Trečias šiose lenktynėse dalyvavęs Lietuvos dviratininkas – „An Post-Chain Reaction“ komandos narys Paulius Šiškevičius – tėvynainiui pralaimėjo 22 minutes 19 sekundžių ir liko 85-tas:

2. Julien Loubet (Prancūzija) atsiliko 6 sek.

3. Ignatas Konovalovas 7

4. Alexandre Blain (Prancūzija) 8

5. Baptiste Planckaret (Belgija) 19 ... 85.Paulius Šiškevičius 22:19 ... 94.Adrian Banaszek (Lenkija) 52:38

Sekmadienį paskutinį – ketvirtą – 113,2 km etapą laimėjo belgas Antoine'as Demoitje.

Visi trys lietuviai finišavo kartu su pagrindine grupe – Ignatas Konovalovas užėmė 19-ą vietą, Paulius Šiškevičius buvo 31-as, o Evaldas Šiškevičius finišo liniją kirto 41-as:

1. Antoine Demoitje (Belgija)     2 val. 44 min. 08 sek.