Lietuvos ledo ritulininkai Olandijoje sutriuškino estus

Olandijoje tęsiasi planetos ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės varžybos.

Lietuvos rinktinė pakilo į antrąją vietą.<br>M.Kulbio nuotr. iš archyvo

Apr 16, 2015, 5:48 PM, atnaujinta Jan 6, 2018, 3:46 PM

Lietuvos rinktinė trečiosiose rungtynėse 6:1 (2:0, 0:1, 4:0) sutriuškino Estijos rinktinę. Po šios pergalės lietuviai pakilo į antrąją vietą.

Pirmajame kėlinyje lietuvius į priekį išvedė Aivaras Bendžius (04:58), kėlinio pabaigoje skirtumą padvigubino Darius Pliskauskas (19:02).

Antrajame kėlinyje vienintelį estų įvartį pelnė Aleksejus Sibircevas (25:16).

Trečiajame kėlinyje lietuviai įmušė net keturis įvarčius ir iškovojo užtikrintą pergalę. Pasižymėjo A.Bendžius (43:30), Mindaugas Kieras (49:26), Danielius Nomanovas (53:29) ir Darius Pliskauskas (56:48).

Pirmosiose rungtynėse lietuviai 1:0 nugalėjo olandus, o antrajame mače 1:4 nusileido kroatams.

Antrąja vieta grupėje lietuviai džiaugėsi neilgai. Į trečiąją juos nustūmė Didžiosios Britanijos pergalė. Britai 3:2 nugalėjo Korėjos ledo ritulininkus.

Su korėjiečiais Lietuvos rinktinė žais šeštadienį.

BNS: I diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Didžioji Britanija 3 2 1 0 0 8:5 8

2. Pietų Korėja 3 2 0 0 1 16:7 6

3. Lietuva 3 2 0 0 1 8:5 6

4. Kroatija 2 1 0 1 0 6:4 4

5. Olandija 2 0 0 0 2 1:8 0

6. Estija 3 0 0 0 3 5:15 0

B grupės turnyrą laimėjusi rinktinė iškovos kelialapį į I diviziono A grupę, o paskutinėje vietoje likusi ekipa iškris į II divizioną.