„Blackhawks“ ledo ritulininkai laimėjo po trijų pratęsimų

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Vakarų konferencijos ketvirtosiose ketvirtfinalio rungtynėse antradienį „Chicago Blackhawks“ (4-oji vieta konferencijoje) komanda namuose po trijų pratęsimų 3:2 (1:1, 0:1, 1:0; 1:0) įveikė „Nashville Predators“ (3) ledo ritulininkus ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-1.

„Blackhawks“ – „Predators“.<br>AP nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Apr 22, 2015, 1:54 PM, atnaujinta Jan 6, 2018, 4:58 AM

Pergalingą įvartį 101-ąją mačo minutę pelnė Brentas Seabrookas. Nugalėtojų gretose taip pat pasižymėjo Antoine Vermette (14 min.) ir Brandonas Saadas (52).

„Predators“ ekipai įvarčius pelnė Colinas Wilsonas (12) ir Jamesas Nealas.

Penktosios rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį Nešvilyje.

Kitame Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje „Calgary Flames“ (8) ekipa namuose 3:1 (3:1, 0:0, 0:0) įveikė „Vancouver Canucks“ (5) ledo ritulininkus ir serijoje pirmauja jau 3-1.

Rytų konferencijoje „Detroit Red Wings“ (6) klubas savo žiūrovų akivaizdoje 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) nugalėjo „Tampa Bay Lightning“ (3) ekipą, o „New York Islanders“ (5) ledo ritulininkai savo aikštėje po pratęsimo 1:2 (1:1, 0:0, 0:0; 0:1) pralaimėjo „Washington Capitals“ (4) komandai.

Antradienio rungtynių rezultatai (skliaustuose nurodyta reguliariajame sezone užimta vieta).

Rytų konferencija.

1/4 finalo.

„Detroit Red Wings“ (6) – „Tampa Bay Lightning“ (3) 3:0 (1:0, 0:0, 2:0). Serija 2-1.

„New York Islanders“ (5) – „Washington Capitals“ (4) 1:2, po pratęsimo (1:1, 0:0, 0:0; 0:1). 2-2.

Vakarų konferencija.

1/4 finalo.

„Chicago Blackhawks“ (4) – „Nashville Predators“ (3) 3:2, po 3 pratęsimų (1:1, 0:1, 1:0; 1:0). 3-1.

„Calgary Flames“ (8) – „Vancouver Canucks“ (5) 3:1 (3:1, 0:0, 0:0). 3-1.

„Nauja diena“: ką rodo Lietuvoje vykstančios karinės pratybos?