Rytų konferencija.

Mačo akimirka.<br>AP nuotr.

ELTA, BNS ir lrytas.lt inf.

Apr 23, 2015, 11:13 AM, atnaujinta Jan 6, 2018, 3:20 AM

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Rajanas Kesleris (Ryan Kesler, 47 ir 56 min.), po vieną – Emersonas Etemas (18), Endrius Koljanas (Andrew Cogliano, 33) ir Samis Vatanenas (60).

„Jets“ ekipai įvarčius pelnė Brajanas Litlis (Bryan Little, 17) ir Markas Stiuartas (Mark Stuart, 51).

Kitame Vakarų konferencijos ketvirtfinalio mače „Minnesota Wild“ (6) klubas savo aikštėje 1:6 (0:3, 1:3, 0:0) nusileido „St. Louis Blues“ (2) ledo ritulininkams, kurie išlygino serijos rezultatą 2-2.

Rytų konferencijos ketvirtfinalyje „Pittsburgh Penguins“ (8) klubas namuose po pratęsimo 1:2 (1:0, 0:1, 0:0; 0:1) nusileido reguliariojo sezono nugalėtojai „New York Rangers“ komandai ir serijoje atsilieka 1-3. Kitose rungtynėse „Ottawa Senators“ (7) ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) įveikė „Montreal Canadiens“ (2) ledo ritulininkus ir šventė pirmąją pergalę.

Rytų konferencijos ketvirtfinalyje Monrealio „Canadiens“ klubas trečiadienį 20,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje svečiuose 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) pralaimėjo Otavos „Senators“ ledo ritulininkams, tačiau serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-1.

Pirmuosius du mačus savo arenoje Monrealio ekipa laimėjo 4:3 ir 3:2, o trečiojoje rungtynėse išvykoje varžovus po pratęsimo nugalėjo 2:1.

Pergalingo įvarčio autoriumi trečiadienį tapo Mike'as Hoffmanas (49:05), o „Senators“ vartininkas Craigas Andersonas atrėmė visus 28 svečių metimus.

„Canadiens“ vartininko Carey'io Price'o sąskaitoje – 31 atremtas arenos šeimininkų metimas.

Penktosios šios poros Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynės Monrealyje bus žaidžiamos penktadienį.

Trečiadienio rungtynių rezultatai (skliaustuose nurodyta reguliariajame sezone užimta vieta).

„Pittsburgh Penguins“ (8) – „New York Rangers“ (1) 1:2, po pratęsimo (1:0, 0:1, 0:0; 0:1). Serija 1-3.

„Ottawa Senators“ (7) – „Montreal Canadiens“ (2) 1:0 (0:0, 0:0, 1:0). 1-3.

Vakarų konferencija.

„Winnipeg Jets“ (7) – „Anaheim Ducks“ (1) 2:5 (1:1, 0:1, 1:3). 0-4. „Minnesota Wild“ (6) – „St. Louis Blues“ (2) 1:6 (0:3, 1:3, 0:0). 2-2.