Pasaulio ledo ritulio čempionate Rusija ir Kanada talžė varžovus

Latviai neprilygo Kanados rinktinei.<br>AP nuotr.

May 1, 2015, 8:48 PM, atnaujinta Jan 5, 2018, 6:06 AM

Čekijoje prasidėjo iki gegužės 17 d. vyksiantis pasaulio ledo ritulio čempionatas. Užtikrintas pergales pasiekė Kanados, Rusijos ir JAV rinktinės.

Skaudžiai turnyras prasidėjo latviams. Kaimynai net 1:6 (0:3, 0:2, 1:1) nusileido kanadiečiams.

Jau pirmajame kėlinyje kanadiečiai pirmavo 3:0, o po dviejų triuškino Lietuvos kaimynus 5:0.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Jasonas Spezza.

Kitame susitikime JAV rinktinė 5:1 (1:0, 2:1, 2:0) pranoko suomius, o Rusija 6:2 (4:0, 2:2, 0:0) nepasigailėjo Norvegijos ledo ritulininkų.

Dideliam sirgalių nusivylimui, čempionato šeimininkė Čekija po baudinių serijos 5:6 (1:2, 0:1, 4:2, 0:0, 0:1) nusileido Švedijos rinktinei.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti 3 min. čekai buvo išsiveržę į priekį 5:4, tačiau neapsigynė paskutinę minutę, o vėliau pralaimėjo baudinių loteriją.

Pasaulio čempionatas Čekijoje vyks gegužės 1-17 dienomis.