„Blackhawks“ ledo ritulininkai nugalėjo tik po trijų pratęsimų

„Blackhawks“ ekipos žaidėjai išlygino NHL Vakarų konferencijos finalo serijos rezultatą.<br>APF nuotr.

May 20, 2015, 10:58 AM, atnaujinta Nov 27, 2017, 6:28 PM

NHL čempionato Stanley Cup varžybų antrosiose Vakarų konferencijos finalo rungtynėse antradienį „Chicago Blackhawks“ (4-oji vieta konferencijoje) komanda svečiuose po trijų pratęsimų 3:2 (2:1, 0:1, 0:0; 1:0) nugalėjo „Anaheim Ducks“ (1) ekipą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1:1.

Pirmąjį serijos mačą savo arenoje Anahaimo ekipa laimėjo 4:1 (1:0, 1:1, 2:0).

Antradienio susitikime įvarčiais prie „Blackhawks“ komandos, kuri Stenlio taurę iškovojo dukart per penkerius pastaruosius metus (2010 ir 2013), pergalės prisidėjo Andrew Shaw (02:14), Marianas Hossa (06:19) ir Marcusas Krugeris (116:12), o vartininkas Corey'is Crawfordas atrėmė 60 arenos šeimininkų metimų.

„Ducks“ komandos, kuri Stenlio taurės savininke buvo 2007 metais, gretose įvarčiais pasižymėjo Andrew Cogliano (09:14) bei Corey'is Perry'is (17:30), o vartininko Frederiko Anderseno sąskaitoje – 53 (karjeros rekordas NHL) atremti svečių metimai.

Tai buvo septynioliktas pagal trukmę (116 min. ir 12 sek.) iš viso bei ilgiausias nuo 2008 metų mačas per visą NHL čempionatų atkrintamųjų varžybų istoriją, kuris tapo pačiu ilgiausiu Čikagos klubui per 98-erius egzistavimo metus bei antruoju pagal trukmę Anahaimo ekipai.

Ilgiausiai – 176 min. ir 30 sek. – truko NHL pirmenybių pusfinalio rungtynės 1936 metais Monrealyje tarp vietos „Maroons“ ir Detroito „Red Wings“ ledo ritulininkų. Tąkart šeštajame pratęsime svečiai pelnė įvartį ir laimėjo 1:0.

Šio sezono NHL pirmenybių atkrintamosiose varžybose Anahaimo ledo ritulininkai namuose patyrė pirmą pralaimėjimą per septynis mačus.

Trečiąsias bei ketvirtąsias Stenlio taurės Vakarų konferencijos finalo serijos rungtynes komandos Čikagoje žais ketvirtadienį ir šeštadienį.