G. Titenis Romoje pelnė dar vieną aukso medalį

Mūsų šalies sportininkas finale nuotolį įveikė per 2 min. 10,32 sek. Andrius Šidlauskas (2.17,16) finale liko aštuntas. G. Titenis penktadienį buvo greičiausias ir 100 m distancijoje.

G.Titenis pelnė<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jun 14, 2015, 7:58 PM, atnaujinta Nov 22, 2017, 11:48 AM

Vyrų 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale Mindaugas Sadauskas užėmė šeštąją vietą. Jis distanciją įveikė per 49,68 sek.

Vyrų 50 m plaukimo peteliške finale lietuvis Tadas Duškinas finišavo septintas – 24,28 sek.

Šiose varžybose medalius jau anksčiau pelnė G.Titenis ir Rūta Meilutytė. Pastaroji užtikrintai triumfavo 50 ir 100 m plaukimo krūtine. G.Titenis auksą pelnė 100 m krūtine ir iškovojo kelialapį į 2016 metų Rio žaidynes.