Lietuvos BMX dviračių čempionate – lyderių pergalės

Prisijunkite prie lrytas.lt sportas sirgalių komandos ir sužinokite visas karščiausias naujienas greičiausiai – tapkite gausios lrytas.lt sportas grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite PATINKA arba LIKE.

V.Rimšaitė iškovojo čempionės titulą.<br>Alfredo Pliadžio/LTOK nuotr. iš archyvo.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Jul 6, 2015, 11:23 PM, atnaujinta Oct 27, 2017, 3:43 PM

Olimpinių žaidynių dalyvė Vilma Rimšaitė buvo nepralenkiama moterų atskiro starto lenktynėse. Geriausia Lietuvos BMX dviratininkė finišavo per 36,09 sek.

Antrąją vietą užėmė Vėja Baškytė (39,26 sek.), trečiąją – Selina Šmailytė (46,29).

Grupinėse lenktynėse V.Rimšaitė laimėjo visus tris važiavimus. Triskart antra finišavo Laura Žilytė, o trečia – Skirmantė Puzinaitė.

Vyrų atskiro starto lenktynėse nugalėjo pirmosiose Europos žaidynėse Baku (Azerbaidžanas) dalyvavęs Arminas Kazlauskis (30,39).

Antrą rezultatą pasiekė Titas Girdvilis (30,58), trečią – Justinas Narutis (30,88).

Grupinėse lenktynėse A.Kazlauskis laimėjo visus keturis važiavimus. Antroji vieta atiteko T.Girdviliui, trečioji – J.Jaručiui.

Jaunių vaikinų varžybose du aukso medalius iškovojo Gabrielius Pabijanskas.