Ch.Froome'as išlaikė lyderio marškinėlius po komandų lenktynių

102-ųjų prestižinių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ devintajame etape – komandų 28 km atskiro starto lenktynėse – sekmadienį „Cannondale-Garmin“ ekipa su Ramūnu Navardausku užėmė 12-ąją vietą.

Po komandinių lenktynių britas Ch.Froome'as išsaugojo lyderio marškinėlius.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

ELTA, BNS ir lrytas.lt inf.

2015-07-12 22:38, atnaujinta 2017-10-26 15:11

Nugalėjo „BMC Racing“ dviratininkai. Jie finišavo per 32 min. 15 sek.

Antrąją vietą užėmė „Sky“ (+1 sek.) komanda, trečiąją – „Movistar“ (+4 sek.) ekipa.

R.Navardausko komanda nugalėtojams pralaimėjo 1 min. 29 sek. Iš viso lenktynėse startavo 22 ekipos.

Lenktynių lyderiu išliko britas Christopheris Froome'as („Sky“). Į antrąją vietą pakilo amerikietis Tejay van Garderenas, kurio komanda – BMC ir buvo greičiausia sekmadienį. Jis nuo lyderio atsilieka 12 sekundžių.

Po devynių etapų R.Navardauskas liko 86-as ir nuo Ch.Froome'o, kuris su komanda etapą baigė antroje vietoje, atsilieka 28 minutėmis bei 2 sekundėmis.