M.Griškonio yriai Šveicarijoje – sidabriniai

Liucernoje (Šveicarija) vykstančių pasaulio irklavimo taurės varžybų vyrų vienviečių valčių finale sekmadienį Lietuvos atstovas Mindaugas Griškonis užėmė antrąją vietą ir iškovojo sidabro medalį.

M.Griškonis pasaulio taurės varžybose Šveicarijoje užėmė antrąją vietą.<br>AP nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Jul 12, 2015, 1:41 PM, atnaujinta Oct 26, 2017, 4:36 PM

29-erių metų lietuvis 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 52,68 sek.

Nugalėtoju tapo visą distanciją pirmavęs tituluotas Naujosios Zelandijos irkluotojas Mahe'as Drysdale'as (6 min. 47,38 sek.).

Trečiąją vietą finale užėmė britas Alanas Campbellas (6.54,8 sek).

Triskart Europos čempionui M.Griškoniui šios varžybos buvo paskutinės tarptautinėje arenoje, prieš rugpjūčio pabaigoje vyksiantį pasaulio čempionatą. Jame spręsis olimpinių kelialapių savininkai.